24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

OGÓLNOPOLSKI TELEFON ZGŁOSZENIOWY
tel. 800 235 367
BEZPŁATNE OGLĘDZINY
NA TERENIE CAŁEGO KRAJU!

 

Łódzkie - oddział
Łódź
ul. Złocieniowa 1
91-358 Łódź
tel. +48 42 616 12 70
belfor@pl.belfor.com 

Śląskie - oddział
Katowice
ul. Sikorskiego 41
40-282 Katowice
tel. +48 32 782 15 75
katowice@pl.belfor.com


Mazowieckie - oddział
Warszawa
ul. Tukana 9
02-843 Warszawa
tel. +48 22 894 73 73
warszawa@pl.belfor.com

Wielkopolskie - oddział
Poznań
ul. Szarotkowa 63
60-175 Poznań
tel. +48 61 817 61 07
poznan@pl.belfor.com

Pomorskie
Gdańsk
tel. 58 888 22 60,
email: gdansk@pl.belfor.com 

Dolnośląskie
Wrocław
tel. 71 889 02 30,
email: wroclaw@pl.belfor.com 

Małopolskie
Kraków
tel. 12 348 07 10,
email: krakow@pl.belfor.com 

Lubelskie
Lublin
tel. 81 467 9040
email: lublin@pl.belfor.com 

Zachodniopomorskie
Szczecin
tel. 91 822 80 60,
email: szczecin@pl.belfor.com 

Podlaskie
Białystok
tel. 85 888 01 60,
email: bialystok@pl.belfor.com 

Warmińsko-Mazurskie
Olsztyn
tel. 89 55 52 240,
email: olsztyn@pl.belfor.com 



Podkarpackie
Rzeszów
tel. 17 888 64 50
email: rzeszow@pl.belfor.com 

Kujawsko-Pomorskie
Bydgoszcz
tel. 52 510 80 60
email: bydgoszcz@pl.belfor.com 

Toruń
tel. 56 888 01 30
email: torun@pl.belfor.com 

Opolskie
Opole
tel. 77 889 02 40
email: opole@pl.belfor.com 

Lubuskie
Gorzów Wlkp
tel. 95 712 50 80
email: gorzow@pl.belfor.com 

Zielona Góra
tel. 68 380 21 40
email: zielonagora@pl.belfor.com 

Świętokrzyskie
Kielce
kom. 695 588 553
email: kielce@pl.belfor.com 

 

 

CENTRALA
BELFOR Polska Sp. z o.o.
ul. Złocieniowa 1
91-358 Łódź
Tel. +48 42 616-12-70
Fax +48 42 616-13-00
email: belfor@pl.belfor.com
NIP: 525-22-10-260
REGON: 017250436
www.belfor.pl 
www.belfor.com.pl 

 

Kontakt

Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2017 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by e-promocja.com.pl