24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Czerwony alarm! Zabezpiecz się przed szkodą!

Mało kto myśli o pożarach, powodziach i zalaniu murów przed szkodą. Niestety dopiero, jeśli dotknie nas taka sytuacja, zaczynamy szukać pomocy, a cenny czas nam stale ucieka. Owszem, można zabezpieczyć się różnymi ofertami firm ubezpieczeniowych, jednak w dalszym ciągu jest to działanie po szkodzie, gdzie może to zamrozić pracę firmy lub fabryki na wiele dni. Firma Belfor oferuje usługę czerwonego alarmu, która pozwala na odpowiednie działanie jeszcze przed szkodą.

Pierwsze godziny są najważniejsze!

W ciągu okresu pierwszych 24 - 48 godzin, powstaje największa liczba konsekwencji. Osuszanie budynków i ścian, przynosi wtedy najlepsze efekty, ponieważ wilgoć nie zdąży jeszcze wniknąć w strukturę murów, a jest to usługa, która powinna być wykonywana po pożarze, gdyż wszystko jest mokre przez wodę i środki wykorzystywane przez strażaków.

Firma Belfor oferuje swoim klientom najlepsze rozwiązania, pozwalające na odpowiednie reagowanie w czasie samej awarii.

Osuszanie i działania po szkodzie, to nie wszystko, co oferujemy swoim klientom! Mogą spodziewać się oni również szkolenia, jak powinni reagować w przypadku sytuacji kryzysowej. Prowadzimy również czerwoną linie, która dostępna jest dla naszych klientów przez 24 godzin i 365 dni w roku!

Gwarantujemy minimalizację przerwy w pracy, niwelowanie wszystkich szkód spowodowanych pożarem, zalaniem lub powodzią, osuszanie murów, analizę sytuacji i oględziny całego miejsca wypadku, dzięki czemu o wiele szybciej przedstawimy przyczyny.« powrót


Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2019 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz