24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Na czym polega osuszanie budynków i pomieszczeń?

Zalania mieszkań i lokali użytkowych, są bardzo niebezpieczne nie tylko dla lokatorów, ale również konstrukcji samego budynku. Wilgoć która wchłania się w mury, przyspiesza proces wyniszczenia, tworząc wszelkiego rodzaju pleśń i grzyby. Pozornie niewielkie zalanie spowodowane przeciekiem, może okazać się szkodliwe dla mieszkańców po kilku latach i będzie stale rosło. Osuszanie budynków nie jest skomplikowane, zwłaszcza przy użyciu odpowiednich technologii.

Na czym to polega?

Wyspecjalizowani technicy, ustawiają w Państwa mieszkaniu, domu, lub lokalu użytkowym, specjalne osuszacze kondensacyjne. Nie wpływają one bezpośrednio na wilgotne elementy, ale obniżają poziom wilgoci w powietrzu nawet do 35 procent. W ten sposób proces wysychania murów jest o wiele szybszy i w pewnym stopniu naturalny. Maszyny nie zużywają dużych ilości energii elektrycznej, więc nie obciążą Państwa dodatkowymi kosztami na prąd.

Niestety, jeśli zalaniu uległa warstwa izolacyjna (między innymi styropian, wełna mineralna, keramzyt i tym podobne elementy, znajdujące się w ścianach i podłodze), osuszanie kondensacyjne nie będzie pomocne. Nasza firma, wykorzystuje do tego celu zupełnie inną technologię i maszyny adsorpcyjne. Dzięki temu nie należy martwić się o konieczność przeprowadzenia prac remontowych.

Czy istnieją inne metody?

Osuszanie budynków naturalne, nie przynosi zadowalających rezultatów i nigdy nie daje wysokiej skuteczności, więc ryzyko powstania pleśni, grzybów i nieprzyjemnych zapachów, jest niestety bardzo wysokie.« powrót


Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2019 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz