24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Na czym polega osuszanie specjalistyczne?

Czy osuszanie budynków w sposób specjalistyczny jest potrzebne i przydatne? Na czym to polega i kiedy może okazać się niezbędne? Jeśli znaleźliśmy się w sytuacji, gdzie woda spowodowała bardzo poważne zalanie, powódź, lub wilgoć przedostała się z murów do warstwy izolacyjnej, będziemy zmuszeni wykonywać zupełnie inne czynności, gdyż ani osuszanie naturalne, ani osuszanie kondensacyjne nam niestety nie pomoże. Kto i w jaki sposób może nam pomóc? Jeśli chcecie znaleźć odpowiedź na to pytanie, to zapraszamy serdecznie do dalszej części tekstu.

Firma Belfor, specjalizuje się w osuszaniu budynków, murów, ścian, książek, dokumentów, a nawet w minimalizacji szkód pożarów i powodzi. Znajdziemy ją pod hasłem osuszanie budynków Poznań, Kraków, Warszawa, Wrocław i w wielu innych miastach, więc można domyśleć się, że firma działa na terenie całego kraju.

W przypadku zawilgocenia lub zamoczenia warstwy izolacyjnej, profesjonalni specjaliści z firmy Belfor, będą stosować technikę osuszania adsorpcyjnego. Metoda ta, polega na wtłoczeniu osuszonego powietrza do warstwy izolacyjnej, za pomocą specjalnych turbin. W ten sposób wysycha ona i przenosi dużą część wilgoci na otoczenie murów, które również jedyną drogą ucieczki, wysycha na zewnątrz i wchłaniane jest przez maszyny.

Jest to nieinwazyjna metoda, która pomoże nam pozbyć się wilgoci z trudno dostępnych miejsc i elementów budynku, bez konieczności wykonywania remontu. Nie tylko jest to o wiele szybsza metoda, ale również finalnie będzie kosztować nas o wiele mniejszą ilość środków.« powrót


Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2019 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz