24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Odgrzybianie, czyli zabieg dla naszego zdrowia

Zagrzybienie budynków jest czymś zupełnie normalnym w naszym klimacie i niestety większość kamienic jest w fatalnym stanie. Mało który inwestor i właściciel, chce dokonywać czyszczenia swoich nieruchomości, jeśli nie będą one w całości służyć tylko im, ponieważ pozbycie się grzybów i pleśni z murów całego budynku, może okazać się trudne i drogie. Kupując mieszkanie w bloku, kamienicy lub dom, powinno być to podstawowym zabiegiem, który zrobimy dla zdrowia swojego i wszystkich innych domowników.

Znalezienie profesjonalnej działalności nie jest trudne, wystarczy wpisać hasło Osuszanie Kraków w wyszukiwarkę stron internetowych, lub dodać każdą inną miejscowość! Zazwyczaj firmy zajmujące się takimi usługami jak osuszanie ścian, dysponują również odpowiednim sprzętem, który pomoże nam w walce z grzybem i pleśnią w murach.

Wdychanie powietrza zanieczyszczonego w ten sposób, jest w stanie wpłynąć negatywnie na nasze zdrowie. Mycie, malowanie, a nawet tynkowanie na nowo ścian, może okazać się niewystarczające, ponieważ grzyb i pleśń, jest w stanie wnikać bardzo głęboko w mury i inne twarde materiały. Nawet centymetrowa warstwa nie jest dla nich problemem, jeśli mówimy o długim okresie czasu.

Osuszanie budynków do podstawa, ponieważ zarodniki uwielbiają wilgoć i jeśli nie pozbędziemy się tego w pierwszej kolejności, to nie powinniśmy nawet liczyć, że uda nam się wygrać z problemem. Jest to niezmiernie ważne, zwłaszcza jeśli w naszym domu znajduje się dziecko, które jest najbardziej narażone na działanie tych szkodliwych bakterii.« powrót


Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2019 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz