24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Osuszanie fabryki i miejsc produkcyjnych

Duże hale magazynowe, fabryki i miejsca pracy na open space, są o wiele bardziej zagrożone dużą ilością wilgoci, niż prywatne mieszkania każdego z nas. Biorąc pod uwagę ilość ludzi znajdujących się w takich pomieszczeniach, osuszanie i odgrzybianie powinno być wykonywane średnio raz do roku, w końcu wszyscy spędzamy przynajmniej ⅓ doby w swoim miejscu zatrudnienia, więc codzienne wdychanie bakterii, może powodować ogromne problemy zdrowotne i powstawanie alergii mających wpływ na komfort naszego życia.

Jak to się dzieje, że fabryki i hale magazynowe w których pracuje duże ilość ludzi, są o wiele bardziej zawilgotniałe i narażone?

Otóż wilgoć wydobywa się z naszych organizmów i systemów chłodniczych maszyn, więc jest tego o wiele więcej, niż większość z nas produkuje we własnych mieszkaniach. Pomoc znajdziemy na terenie całej Polski, wystarczy szukać pod hasłem osuszanie budynków Kraków (miasto jest oczywiście przykładowe, pomoc znajdziemy w każdej miejscowości na terenie Polski).

Grzyb i pleśń możemy zobaczyć na ścianach we wszystkich budynkach produkcyjnych w starych fabrykach, co z pewnością zasługuje na nałożenie grzywny z urzędu pracy i możemy spodziewać się, że wiedza pracowników na temat zagrożeń płynących z takich sytuacji stale rośnie, więc niedługo pojawią się pierwsze sprawy o odszkodowania. Grzyby, wilgoć i pleśń powodują choroby całego organizmu, powstawanie alergii, astmę, a zagrażać mogą nawet życiu, więc lepiej dbać o to wcześniej za pomocą takich usług jak profesjonalne osuszanie ścian i powietrza.« powrót


Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2019 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz