24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Osuszanie warstwy izolacyjnej – nie tylko po zalaniu

Zalanie warstwy izolacyjnej, dla większości osób oznaczało zawsze konieczność podjęcia prac remontowanych – na szczęście te czasy już dawno minęły i można zminimalizować swoje koszty, z pomocą takich usług jak Osuszanie! Łódź, Poznań i Gdańsk nie są dla nas problemem, ponieważ możemy dojechać do klientów na terenie całej Polski!

Jak przeprowadzamy osuszanie warstwy izolacyjnej i kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z takiej usługi? Co później robić? Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania! 

Kiedy skorzystać z usługi?

Zalanie przez sąsiada, pęknięcie rur, obfite opady deszczu i nieszczelność dachu lub powódź mogą spowodować, przedostanie się wody oraz wchłonięcie wilgoci w warstwę izolacyjną mieszkania. Powodować będzie to pogorszenie właściwości termoizolacyjnych, co finalnie skutkuję ucieczką ciepła z mieszkania i zwiększeniem kosztów ogrzewania.

W warstwie izolacyjnej również mogą rozmnażać się szkodliwe drobnoustroje, grzyby i pleśń, które posiadają negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Jeśli więc osuszanie ścian nie pomaga, problem najwidoczniej leży o wiele głębiej!

Jeśli regularnie decydują się Państwo na osuszanie murów, warto za każdym razem przeprowadzić inspekcję, podczas której specjalista z pomocą miernika sprawdzi punkową obecność wilgoci w warstwie izolacyjnej. W przypadku wystąpienia wilgoci, stosowana jest metoda absorpcyjna z użyciem turbin, która polega na wtłoczeniu suchego powietrza do warstwy izolacyjnej.« powrót


Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2019 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz