24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Otoczenie i jego wpływ na wilgoć w budynku

Opuszczone i zniszczone budynki w środku lasu, to niemal najczęstszy główny plan filmów grozy, w których występują duchy i paranormalne zjawiska – jednak mają one jedną wspólną cechę z opuszczonymi i zniszczonymi budynkami w realnym świecie. Panuje w nich przerażająca wilgoć, uniemożliwiająca odbudowanie i normalną eksploatację.

Osuszanie budynków jest w takich sytuacjach wybitnie skomplikowane, gdyż mury, warstwa izolacyjna i elementy konstrukcyjne, są w tragicznym stanie – czy poradzimy sobie z takim problemem? Kiedy zabiegi nie dadzą odpowiedniego rezultatu? 

Jak często korzystać z usługi osuszania?

Wszystko zależy od regionu i otoczenia, w którym znajduje się budynek. Jeśli jest to centrum miasta, oddalone od zbiorników wodnych i obiektów zielonych, powietrze jest o wiele bardziej suche, więc osuszanie murów, można wykonywać średnio co kilkanaście lat – w przypadku ciężkich warunków (bliskiej odległości od zbiornika wodnego i gęstej roślinności), warto zainteresować się usługą raz na kilka lat.

Belfor to świetna oferta na terenie całej Polski, dlatego oferujemy osuszanie m.in. w takich miastach jak: Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław itp. Oczywiście istnieje możliwość dojazdu do wszystkich mniejszych miejscowości podmiejskich.

Chcąc uratować zaniedbane budynki w lasach, nasi specjaliści podejmą się szczegółowych oględzin i przedstawienia możliwości, które możemy zaoferować. Niestety, nie wszystkie budynki można uratować – jeśli uszkodzeniu uległy elementy konstrukcyjne, nie będzie to raczej możliwe.« powrót


Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2019 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz