24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Uratuj swoje książki i dokumenty po powodzi i zalaniu

Woda jest żywiołem nie do zatrzymania, jeśli już powódź zacznie niszczyć i zalewać domy, my możemy jedynie próbować minimalizować szkody, jednak pojawią się one na pewno. Zalanie mieszkanie, może również zniszczyć wartościowe dokumenty, książki i sprzęt elektroniczny. Można jednak go uratować i profesjonalne firmy które oferują nam osuszanie budynków, są w stanie nam również pomóc w tym wypadku. Jak to zrobić? Jakie są wskazówki co do dokumentów i materiałów papierowych? Zapraszamy do dalszej części tekstu.

Wilgoć zmienia teksturę papieru i jeśli książki z dokumentami są magazynowane w pomieszczeniach wilgotnych, niszczą je w sposób powolny i niewidoczny. Pierwsze zmiany w teksturze papieru, można zauważyć już po kilku tygodniach, a po dłuższym czasie, atrament zacznie się rozmazywać. Szybkie zalanie wodą, zazwyczaj od razu niszczy tusz i papier, jednak jest jeszcze ratunek. Profesjonalne osuszanie dokumentów! Jeśli nie mamy możliwości dostarczenia dokumentów do firmy w ciągu 48 godzin, należy takie książki i dokumenty zamrozić, ponieważ wtedy zatrzymamy wszystkie procesy niszczenia.

Jak znaleźć takie firmy?

Duże placówki jak Belfor, są w stanie pomóc nam na terenie całej Polski, więc niezależnie czy szukać będziemy haseł jak osuszanie Łódź, Kraków, Warszawa, Katowice czy Poznań, powinniśmy znaleźć satysfakcjonujące rezultaty niemal od razu. Na stronie znajdziemy dane kontaktowe, które pozwolą nam ustalić szczegóły współpracy i ceny wszystkich oferowanych usług przez firmę.« powrót


Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2019 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz