24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Usunięcie szkody po powodzi – poradzimy sobie z tym razem

Powódź to tragedia dla całego regionu i jest w stanie zniszczyć całe gospodarstwa, powodując ogromne straty materialne. Osuszanie budynków może pomóc w minimalizacji szkód, jeśli kontakt z nami odbędzie się niezwłocznie i nasi pracownicy zweryfikują ryzyko i zaawansowanie uszkodzeń.

Jak szybko należy zacząć działać? Jakie zagrożenia mogą spotkać właścicieli i domowników? Co mamy Państwu do zaproponowania? W przypadku powodzi nie należy zwlekać i trzeba działać jak najszybciej! 

Walka z wodą i wilgocią od początku

Woda za sprawą zmieniającego się klimatu, staje się coraz częstszą przyczyną kataklizmów i zniszczeń – jednak nasi klienci są coraz bardziej świadomi konieczności działania i tego, że czas spędzony na opłakiwaniu strat, może z czasem je powiększyć. Większość wyposażenia w dalszym ciągu da się wysuszyć, jeśli odpowiednio wcześnie nasi specjaliści je zabezpieczą, więc nie należy zwlekać i im szybciej zadzwonią Państwo do nas, tym więcej przedmiotów uratujemy.

Następnie należy zająć się takimi działaniami jak osuszanie murów, warstwy izolacyjnej, weryfikacja elementów konstrukcji, fundamentów, instalacji elektrycznej i sprawdzenie stanu elementów drewnianych. Po ustaleniu ilości szkód przejdziemy do rozstawienia swoich narzędzi i rozpoczniemy proces osuszania, usunięcia osadów powodziowych i dezynfekcji.

Oferujemy osuszanie w takich miastach jak Łódź, Warszawa, Wrocław – dysponujemy oddziałami we wszystkich dużych miastach, dzięki czemu możemy zaproponować pomoc klientom na terenie całej Polski.« powrót


Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2019 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz