24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Wilgoć w gospodarstwie rolniczym – obecna niemal wszędzie

Zwierzęta nie przejmują się tym, że w budynkach gospodarczych jest wilgoć, w końcu jest to zmartwienie gospodarza, który zajmuje się hodowlą. Gospodarstwa rolne stale wykorzystują wodę, suszą rośliny i magazynują je w swoich pomieszczeniach – wszystkie te czynności, przekładają się później na stan murów, fundamentów, a nawet elementów drewnianych.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy, ponieważ regularne osuszanie budynków powinno stanowić podstawę działalności hodowlanej. W dalszej części skupimy się na pozytywnych aspektach podejmowania takich czynności i korzystania z naszych usług. 

Stan zdrowia zwierząt i proces magazynowania plonów – osuszanie murów ma znaczenie

Obora jest miejscem, w którym zwierzęta hodowlane są karmione, pojone, załatwiają się i żyją, przebywając tam większość czasu. Nic dziwnego, że pojawia się wilgoć, która szybko pod wpływem bakterii z zanieczyszczeń, zamienia się w pleśń lub grzyba wnikającego w strukturę ścian. Patogeny lubią atakować zwierzęta i ludzi, tworząc w ich organizmach ogromne spustoszenie – co w przypadku krów może oznaczać komplikacje z jakością produkowanego mleka.

Odwiedzając nowoczesne i zaawansowane gospodarstwa, wystarczy spojrzeć na stan budynków. Są one zadbane i czyste, więc każdy rolnik i hodowca powinien brać przykład z takich inwestycji, decydując się systematycznie na usługi DDD i osuszanie, które przyda się podczas utrzymywania budynku w doskonałej kondycji przez jak najdłuższy okres.« powrót


Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2019 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz