24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Lokalizacja wycieku w każdym budynku

Każdy przypadek zawilgocenia murów jest indywidualny, dlatego oferujemy bezpłatne konsultacje u naszych klientów. Chcąc pozbyć się wilgoci, nie wystarczy osuszanie murów w ciemno, bez wcześniejszej analizy przypadku, ponieważ problem może równie szybko powrócić. Należy w pierwszej kolejności zlokalizować przyczynę, by skutecznie z nią walczyć.

Jeśli chcą Państwo zapoznać się z metodami, które pozwalają nam precyzyjne namierzyć wycieki, pęknięcia rur i zalania, to zachęcamy do dalszej części tekstu – oferujemy również profesjonalne osuszanie ścian w Krakowie, Poznaniu, Warszawie i na terytorium całego kraju. 

Specjalistyczne metody lokalizacji awarii

Nie trzeba kuć wszystkich ścian, by dowiedzieć się, która rura uległa awarii. Pierwszą metodą jest elektroakustyczne wykrywanie przecieku. Polega ona na wykorzystaniu wzmacniacza i bardzo czułego mikrofonu, który dokładnie namierza sygnał dźwięku. Jest to jeden z najpopularniejszych sposobów, ponieważ charakteryzuje się precyzją i dokładnością.

Drugą metodą jest wykorzystanie gazu wskaźnikowego lub znaczącego, który ulatnia się dużo szybciej niż woda i ucieka do góry, dzięki czemu można wykryć dane miejsce za pomocą sondy.

Termografia jest kolejną propozycją na liście. Specjalista wykorzystuje technikę podczerwieni, dzięki czemu dokładnie może przeanalizować wszystkie problematyczne miejsca za jednym razem.

Do lokalizowania nieszczelności w dachu i murach, nasi fachowcy wykorzystują również innego rodzaju metody, np. dymową. Dopiero po odnalezieniu przyczyny wilgoci, dobieramy dalsze propozycje i wykonujemy osuszanie w budynku klienta.« powrót


Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2019 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz