24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Mity związane z profesjonalnymi usługami osuszania

Osuszanie budynków nie jest jedyną usługą, którą nasza firma posiada w swojej ofercie, ponieważ jesteśmy w stanie zadbać również o Państwa dokumenty, a nawet sprzęt elektroniczny. Chcemy jednak przedstawić kilka popularnych mitów, by każdy wiedział jak nie postępować w czasie awarii i potencjalnej katastrofy.

Nam ułatwi to pracę, a Państwo będą mieć większe szanse na odzyskanie istotnych dokumentów, plików i elementów wyposażenia.

Osuszanie telefonu w domowych warunkach jest bezpieczne

Wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, gdzie sprzęt elektroniczny wpadł klientom do wanny, zlewu, a nawet ubikacji. Niestety, największym błędem jest próba samodzielnego wysuszenia i sprawdzenia sprawności sprzętu, ponieważ jeśli ciecz w dalszym ciągu będzie znajdować się w urządzeniu, prawdopodobnie dojdzie do zwarcia.

Osuszanie absorpcyjne daje taki sam efekt jak kondensacyjne

Najczęstszym pytaniem klientów nieznających naszej oferty, jest pytanie o różnice między tymi dwoma metodami osuszania – często spotykaliśmy się również z opiniami, że nie różnią się one od siebie niczym. Otóż w obydwu przypadkach, wykorzystywane są zupełnie inne narzędzia i osuszacze wykorzystujące różne metody magazynowania wody.

Osuszane dokumenty zawsze można uratować

Niestety, w przypadku dokumentów papierowych, należy reagować niemal błyskawicznie. Jeśli dojdzie do znacznego rozmycia tuszu, nie będziemy już w stanie pomóc. W sytuacji, gdy nie mają Państwo możliwości dostarczenia do nas materiałów w natychmiastowy sposób, należy je zamrozić.« powrót


Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2019 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz