24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Najczęstsze przyczyny zawilgocenia budynków

Gdy domownicy dowiadują się o tym, że ich nieruchomość ma problemy z obecnością wilgoci, często zadają sobie jedno pytanie – skąd ta wilgoć się bierze i jak sobie z nią radzić w przyszłości. Jeśli w Twoim domu zadomowił się ten nieproszony lokator, to w pierwszej kolejności musisz zainteresować się takimi tematami jak osuszanie murów i warstwy izolacyjnej, jeśli ona również uległa zawilgoceniu.

Oczywiście nasz zespół zajmie się zabezpieczeniem Państwa nieruchomości, doborem odpowiednich metod osuszających i poinstruowaniem, jak najlepiej zachowywać się w kolejnych latach, by zadbać o swój obiekt – budynki, które raz złapały wilgoć, niestety posiadają już do tego tendencje.

Awarie rur i brak odpowiednich zabezpieczeń

Jeśli w ścianie rozszczelniła się niewielka rura i cały czas sączyła się z niej woda, to warto szybko zareagować, gdyż zniszczenia mogą być o wiele poważniejsze, niż Wam się wydaje. Czasem osuszanie ścian zalanych z powodu awari nie wystarczy i koniecznością jest przeprowadzenie generalnego remontu – to określą jednak nasi specjaliści, którzy wykonają tego typu analizę bezpłatnie.

Innym powodem może być przeciekające zadaszenie i brak odpowiednich warstw izolacyjnych, gdyż deszcze i wilgoć z gleby, są w stanie bardzo szybko wsiąkać w ściany budynków – jest to najczęstszy problem starych kamienic i domów, które powstały jeszcze kilkadziesiąt lat temu, gdyż nie były one odpowiednio dostosowane do panujących w Polsce warunków. Osuszanie w takich obiektach jest także dużo bardziej wymagające, dlatego im wcześniej zdecydują się Państwo na takie usługi, tym lepiej dla obiektu i domowników.« powrót


Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2019 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz