24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Ogrzewanie podłogowe i wilgoć – potencjalne zagrożenie

Chcąc cieszyć się komfortem w łazience, wiele osób wybiera ogrzewanie podłogowe. Oczywiście nie we wszystkich pomieszczeniach jest to wydajna instalacja, lecz w miejscach, w których znajdują się chłodne kafelki lub płytki, sprawdza się doskonale.

Należy pamiętać, że jest to instalacja hydrauliczna, która wykorzystuje ciepłą wodę. Tworzy więc w pewien sposób zagrożeniem dla murów, ponieważ nieszczelność może być wykryta dopiero po pewnym czasie. Warto dokonywać regularnych przeglądów i korzystać z takich usług jak osuszanie ścian. Wrocław, Warszawa, Kraków i teren całego kraju – oferujemy swoje usługi we wszystkich miastach w Polsce.

Darmowe usługi lokalizacji przecieku

Każda instalacja powinna być zabezpieczona specjalnymi materiałami uszczelniającymi, by ewentualne przecieki nie powodowały zawilgocenia murów. Największy problem z ogrzewaniem podłogowym polega na tym, że usytuowany jest równolegle do podłoża. Jeśli w system grzewczy wyposażona została podłoga na piętrze, problem można szybko zauważyć w pomieszczeniach pod daną instalacją. Niestety, jeśli znajduje się ona na parterze, należy regularnie wykonywać pomiar. W innym wypadku wilgoć może przedostać się do fundamentów i warstwy izolacyjnej, co wpłynie negatywnie na stan całej nieruchomości.

Jako profesjonalny usługodawca, który gwarantuje osuszanie budynków w całej Polsce, oferujemy bezpłatne lokalizowanie przecieków. Wykorzystujemy w tym celu najlepsze metody, do których należą m.in. termowizja. Nasi specjaliści oczywiście wyposażeni są w najlepsze narzędzia, dzięki którym dokładnie widać, gdzie występuje przeciek.« powrót


Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2020 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz