24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Oszczędzaj na ogrzewaniu i regularnie osuszaj mury!

Stale pojawiają się nowe dyrektywy i regulacje związane z zaawansowaniem i oszczędnością pieców grzewczych w domach oraz budynkach posiadających kotłownie. Ustawy jednak nie mogą nakazać dodatkowej warstwy izolacyjnej, która zatrzyma ciepło w budynku na dłużej. Jeśli Wy jednak chcecie poznać tajemnice, dzięki której temperatura przestanie uciekać, to zapraszamy serdecznie do dalszej części artykułu. 

Przedstawimy Państwu w szczegółowy sposób osuszanie ścian i murów, które wpłynie pozytywnie na izolację termiczną budynków.

Osuszanie w Krakowie, Łodzi i Poznaniu – jesteśmy w całej Polsce

Wilgoć obniża temperaturę w budynku i można zobaczyć to na przykładzie starych kamienic, do których wystarczy wejść na klatkę schodową, by poczuć charakterystyczną temperaturę – w gorące letnie dni może być to przyjemne, jednak podczas sezonu grzewczego, stanowi to nie lada wyzwanie i problem – podobne odczucia można mieć po wejściu do piwnicy.

Wyeliminowanie wilgoci z pomocą takich usług jak kompleksowe osuszanie budynków to niemal gwarancja oszczędności na materiałach grzewczych. Dbając o systematyczne i regularne wykonywanie takich zabiegów (np. co 5 lat w nowych budynkach), można utrzymać ich nienaganną kondycję przez bardzo długi okres – ciesząc się również wsparciem budżetu.

Czasem nie trzeba dokładać dodatkowych warstw izolacyjnych i styropianu, by temperatura utrzymywała się dłużej. Osuszanie murów i wyeliminowanie wilgoci gwarantuje wiele pozytywnych zmian.« powrót


Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2019 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz