24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Restytucja maszyn i urządzeń – uratuj swój zakład

Prowadzenie zakładu produkcyjnego, magazynowego lub handlowego, wymagania od przedsiębiorców stosowania maszyn i wielu urządzeń elektrycznych, które wpłyną na automatykę całego zakładu. Praca z takimi narzędziami może być przyczyną pożaru, jeśli nadzór jest nieodpowiedni lub dojdzie do awarii systemu.

Konieczność interwencji straży pożarnej może być przyczyną uszkodzenia konstrukcji budynków, powstawania pleśni, grzybów i wilgoci, a nawet uszkodzenia reszty maszyn. Na szczęście osuszanie ścian i restytucja maszyn oraz urządzeń, jest w stanie pomóc! 

Belfor na ratunek – minimalizowanie szkód po pożarach i zalaniu
Czy nasze czynności do tylko osuszanie? Oczywiście, że możemy zaproponować o wiele więcej!

Pożar i gaszenie go może być przyczyną powstawania korozji, która wpłynie na wzmożoną eksploatację urządzeń – nawet jeśli zostaną przywrócone do sprawności, to po kilku miesiącach nie będą nadawać się już do pracy. Zabezpieczenie ich przed korozją w specjalistyczny sposób może jednak wykluczyć ten problem.

Dodatkowymi czynnościami, którymi możemy zająć się dla potrzebujących klientów, są m.in.:

  • prace konserwacyjne,
  • neutralizacja osadów,
  • serwis techniczny,
  • czyszczenie,
  • wszystkie niezbędne elementy, pozwalające na bezpieczne wykorzystanie urządzenia.

Posiadamy swoje oddziały w całej Polsce, dzięki czemu oferujemy pomoc klientom we wszystkich dużych miastach i niewielkich miejscowościach. Jeśli zależy Państwu na takich usługach jak osuszanie budynków w Katowicach lub Gdańsku, to zapraszamy serdecznie do kontaktu!« powrót


Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2019 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz