24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

BELFOR Restytucja mienia po pożarach i zalaniach

BELFOR - jest firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem w usuwaniu szkód spowodowanych przez pożar, zalanie oraz inne szkody powstałe w majątku naszych klientów.
Oferujemy usługi dla klienta indywidualnego (zalane mieszkanie, pożar domu etc.) jak i dla przemysłu (pożar fabryki, maszyny, szkody powodziowe i inne).
Stosujemy najnowsze technologie, które pozwalają nam zaoferować najkorzystniejsze rozwiązania dla poszkodowanego.
Nasza wykwalifikowana kadra inżyniersko-techniczna jest w stanie zaoferować Państwu zawsze najlepsze rozwiązanie, nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Jak pracujemy

Każda szkoda jest inna. Dlatego każde zadanie traktujemy indywidualnie. Od BELFOR otrzymają Państwo - po wnikliwej analizie szkody - zawsze odpowiednio dopasowany pakiet rozwiązań, który pomoże Państwu przezwyciężyć trudności. W porozumieniu z firmą ubezpieczeniową przygotowujemy dla Państwa najlepszą ofertę na usunięcie szkody.

Gdzie jesteśmy

BELFOR w Polsce jest do Państwa dyspozycji 24h na dobę w każdym zakątku kraju. Dzięki rozbudowanej sieci oddziałów, jesteśmy w stanie zaoferować praktycznie natychmiastową reakcję na zgłoszenie szkody.

Zatrudniamy ponad 6.000 pracowników w 236 oddziałach zlokalizowanych w 28 krajach na całym świecie. Dzięki naszej międzynarodowej sieci placówek docieramy na każde miejsce szkody na całym świecie w możliwie najkrótszym czasie. W ciągu pierwszych 24 do 48 godzin od zgłoszenia możemy podjąć interwencję i wprowadzić pierwsze środki zaradcze w celu stabilizacji stanu szkody.

Zapraszamy do naszych oddziałów głównych w Warszawie, Katowicach i Poznaniu, ale także do kontaktu w Gdańsku, Rzeszowie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Krakowie, Toruniu, Lublinie, Opolu, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Białymstoku, Zielonej Górze, Kielcach i Olsztynie.

 


Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2021 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz