24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Odzyskujemy wszelkie materiały drukowane

Wilgoć niszczy papier w zawrotnym tempie. Ulega on deformacji, pęcznieje, skleja się, płowieje oraz staje się siedliskiem bakterii i grzybów. Aby nie stracić wartościowych książek i dokumentów, należy zwrócić się o pomoc do ekspertów BELFOR.

Dokumenty, które nie mogą zostać poddane osuszaniu w ciągu 48 godzin od zawilgocenia, należy zamrozić do temperatury -25˚C, w przeciwnym razie mogą rozwinąć się na nich bakterie i pleśnie. Dzięki najnowszym technologiom, takim ja próżniowe osuszenie zamrożonych dokumentów (liofilizacja), specjaliści BELFOR są w stanie powstrzymać rozwój szkody oraz w profesjonalny sposób usunąć jej skutki. Na koniec zwracamy Państwu, osuszone i uporządkowane dokumenty, przy czym zazwyczaj nie są Państwo w stanie rozpoznać, że konkretny dokument był w ogóle kiedykolwiek uszkodzony.

Firma BELFOR dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, przeznaczonym do osuszania dokumentów. Nasz komora próżniowa pozwala na jednorazowe osuszenie 25 ton zalanych dokumentów.

Możemy również zaproponować Państwu pełen zakres usług związanych z ratowaniem dokumentów: fumigację dokumentów, prasowanie dokumentów i inne

Materiały drukowane:

Akta, dokumenty, rękopisy, czasopisma, mapy, książki i inne

Elektroniczne nośniki danych:

Dyski optyczne, dyski, macierze RAID, karty pamięci  (wszystkie systemy operacyjne: Windows, Linux, OsX, Novell, UNIX) i inne

Inne:

Filmy, klisze rentgenowskie, negatywy, rysunki, płótna

 

Pamiętaj:

Nasze oględziny są bezpłatne na terenie całego kraju. Współpracujemy z większością firm ubezpieczeniowych. Przygotujemy dla Ciebie wymagane dokumenty dla firmy ubezpieczeniowej (kosztorys, protokoły pomiarowe i inną dokumentację).

Więcej

Osuszanie książek i dokumentówOsuszanie książek i dokumentów

Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2021 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz