24H/7 DNI W TYGODNIU
800 235 367

Po pożarze zostają Państwo z masą problemów i trudnymi do rozwiązania problemami. W takiej sytuacji jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom innowacyjne rozwiązania, które rozwiążą Państwa najtrudniejsze problemy.

W trakcie pożaru powstaje duża ilość szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji po pożarowych, które zanieczyszczają Państwa mieszkanie.

Jeżeli chcą Państwo mieszkać w zdrowym mieszkaniu po pożarze konieczne jest przeprowadzenie specjalistycznych prac dekontaminacyjnych. W trakcie tych prac wykorzystujemy opracowane i opatentowane przez nas specjalistyczne środki chemiczne BELFOR®, które zneutralizują niebezpieczne substancje w Państwa domu . Po wykonaniu tych prac możemy Państwu zaproponować pełen zakres usług remontowo-budowlanych.

Zanieczyszczone wyposażenie oraz sprzęt RTV/AGD zostanie przez nas w fachowy sposób przywrócone do stanu poprzedniego, wyczyścimy również okopcone księgozbiory

PODSUMOWANIE:

  • Przeprowadzenie oględzin i dobór odpowiedniej technologii jest dla Państwa bezpłatny
  • Po oględzinach proponujemy Państwu najlepsze rozwiązanie.
  • W przypadku gdy mają Państwo ubezpieczenie, współpracujemy z firmą ubezpieczeniową przy likwidacji Państwa szkody. Przygotowujemy niezbędną dokumentacje, protokoły pomiarowe, kosztorysy i inne niezbędne dokumenty (bezpłatne w przypadku skorzystania z naszej usługi).

PAMIĘTAJ ŻE:

  • W domu po pożarze należy wykonać specjalistyczne prace dekontaminacyjne, aby twoje mieszkanie było bezpieczne
  • Na Państwa życzenie przeprowadzimy dla Państwa pełen zakres prac wraz z pracami remontowo-budowlanymi (pod klucz)

Celem uzyskania informacji lub pomocy skontaktu się z nami - kontakt

Po pożarze - co robić?Po pożarze - co robić?Po pożarze - co robić?

Bezpłatne oględziny

BELFOR POLSKA

Copyright ©2013-2021 BELFOR | All Rights Reserverd | powered by webprojekt.biz